L901

Počáteční náklady € 12 500(samostatná tiskárna) (bez DPH)
Měsíční objem 10.000 - 100.000 etiket/měsíc
Náklady na tisk Nízká
Metoda tisku DYE (vodní báze)
Rychlost až 18m/minutu
Maximální šíře tisku 216mm
Maximální průměr role 250mm

Vytvořeno pro inline integraci a velkoobjemovou výrobu z role do role. Vysoká rychlost tisku a vysoká kvalita obrazu. Velmi nízké náklady na inkoust.

"/

Výkonná v aplikacích typu roll-to-roll i inline

  Přímá integrace s finišery etiket, aplikátory, dávkovači a dalšími zařízeními.

Tiskárna L901 kombinuje průmyslový design, výjimečnou kvalitu obrazu a vysokou výrobní rychlost s novou možností servisu a údržby tiskové hlavy "za chodu". Díky tomu je tiskárna L901 ideální pro dlouhé tiskové úlohy typu roll-to-roll nebo pro inline integraci s finišery etiket, aplikátory, dávkovači a dalšími zařízeními.

Vytvářejte živé, plnobarevné výtisky ve vysokém rozlišení. Velké objemy tisku jsou nyní ekonomičtější díky pěti vysokokapacitním 250ml inkoustovým kazetám CMYKK, které zajišťují mimořádně nízké náklady na jednu etiketu.


Velmi nízké náklady na inkoust

Díky pěti vysokokapacitním inkoustovým kazetám (CMYKK) je cena inkoustu na jeden výtisk extrémně nízká. Což je hlavní faktor při posuzování nákladů na pořízení tiskárny při jejím výběru. Zjistěte přesné náklady na inkoust pro váš grafický návrh štítku.


Vysoká rychlost a vysoké rozlišení


Stacionární tisková hlava nabízí bleskovou rychlost tisku až 60 palců (18 m) za minutu. Udrží krok s většinou velkoobjemových úloh, ať už v kontinuálním nastavení roll-to-roll, nebo inline s digitálním tiskovým strojem.

Videa

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů