eTamp-

uvod
uvod

Evolabel eTamp je jedním z našich efektivních řešení pro tamponování. Aplikátor Evolabel eTamp aplikuje etikety z boku nebo shora na stojící bedny nebo palety různých velikostí. K dispozici je 5 modelů s různou maximální aplikační vzdáleností: 150 mm, 300 mm, 500 mm, 650 mm a 850 mm.

 "/

"/

 

Tuhý, ale lehký hliníkový profil umožňuje různé délky zdvihu od 150 mm až do 850 mm, přesto s dokonale zachovanou přesností aplikace štítku.


Pomocí grafického uživatelského rozhraní tiskárny můžete zvolit přesnou délku tahu, kterou lze nastavit tak, aby se automaticky měnila při přechodu z jednoho typu výrobku na jiný.

Skutečnost, že eTamp je poháněn krokovým motorem namísto pneumatického, snižuje hmotnost a zvyšuje flexibilitu a bezpečnost. 

Díky tomu je eTamp také velmi bezpečný aplikátor - vložte ruku do cesty aplikátoru a ten se automaticky vrátí do výchozí polohy!Dlouhý tah, ale vše bezpečné
  eTamp aplikátor

"/

Díky dlouhému zdvihu v kombinaci s přesně řízeným krokovým motorem je Evolabel eTamp vhodný nejen pro boční a horní etiketování krabic různých velikostí, ale také pro etiketování palet.

 

Když je paleta umístěna na otočném stole, dlouhý dosah zařízení eTamp umožňuje označit libovolnou nebo více stran palety.

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů