Quick Tamp-

Uvod
Uvod

Rychlý a flexibilní aplikátor je založen na jedinečném řešení společnosti Evolabel Tactile apply, kde je pohyb neustále monitorován a kontrolován, takže systém je zcela bezpečný pro jakéhokoli uživatele nebo předmět, který se mu náhodou připlete do cesty. Pokud je pohyb omezen, systém se okamžitě zastaví a upozorní na sebe alarmem nebo výstrahou.

 "/

"/

 

Aplikátor Evolabel QuickTamp G2 byl vyvinut s ohledem na snadné použití, spolehlivost a bezpečnost. Je plně automatický a nevyžaduje žádné každodenní seřizování ani kalibraci. Aplikátor pracuje s lineárním pohybem a je speciálně navržen pro tisky a aplikace s vysokými nároky na rychlost a přesnost. Je primárně určen pro horní etiketování, ale lze jej použít i pro boční etiketování. 

Aplikační tyč z karbonových vláken spolu s konfigurací hnacího válce vybaveného kontrolou trakce a automatickým sledováním opotřebení zajišťují vysoký výkon po celou dobu životnosti aplikátoru.

QuickTamp G2 je navržen tak, aby využíval patentovanou řadu aplikačních podložek Evolabel pro optimální manipulaci s etiketami. Toho je dosaženo lokálním vytvořením podtlaku v podložce přiváděním stlačeného vzduchu z aplikátoru. Vakuum je přítomno pouze tehdy, když je aplikátor v tiskové poloze. Během aplikace umožňuje vysoká rychlost zařízení QuickTamp G2 vypnout použití podtlaku. 


Aplikátor QuickTamp
  Instalace v logistickém centru

"/ "/

Hřídel z uhlíkových vláken, která pevně drží štítek pomocí patentované 3D tištěné aplikační podložky, je poháněna krokovým motorem řízeným pulzním snímačem. Rychle se pohybuje k cíli a nanáší štítek s vysokou přesností. Snímač měření výšky zjednodušuje instalaci a zajišťuje nanášení štítku ve správné poloze, i když se výška obalu náhodně mění, a rychlost linky je až 80 m/min. Aplikátory Evolabel T63 QuickTamp v logistickém centru v Nizozemsku aplikují shora na krabice přepravní etikety. Čtyři paralelní výrobní linky, každá s kapacitou 1500 balení za hodinu, jsou vybaveny dvěma systémy QuickTamp na linku (pohotovostní režim).  Společnost Evolabel zde úspěšně zastupuje společnost Codipack .

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů