FP-230

FP-230main
FP-230main
Počáteční náklady 19 995 (bez DPH)
Náklady na tisk Nízká
Metoda tisku Dye
Rychlost až 18m/min
Maximální šíře tisku 216mm
Maximální průměr role 250mm

Vytvářejte potištěné role flexibilních obalů na vyžádání, laminované a připravené k výrobě sáčků ve strojích HFFS nebo VFFS. Ideální pro malé až střední série nebo různé vzory tisku.

 "/

Tiskněte přímo na obálky a silnější média

Od tisku po balení během několika minut.


Vytvářejte potištěné role flexibilních obalů dle potřeby, laminované a připravené k výrobě sáčků ve strojích HFFS nebo VFFS. Tiskárna FP-230 pro výrobu flexibilních obalů je ideální pro malé až střední série nebo různé vzory tisku. Tiskněte maloformátové flexibilní obaly pomocí inkoustově potisknutelných Obalových folií Artysio od společnosti Sihl, světového lídra ve výrobě úzkoformátových a velkoformátových digitálních tiskových médií a papírových materiálů.


Tiskárna FP-230 způsobila revoluci ve výrobě obalových rolí. Působivě kompaktní a snadno ovladatelná tiskárna FP-230 umožňuje snadný tisk a laminování vlastních vysoce kvalitních, plnobarevných flexibilních obalů. Tiskárna FP-230, která je ideální pro malé až střední série a vysokou míru variability dat nebo designu, představuje průkopnické řešení, které otevírá dveře nekonečným možnostem. Vše na místě, vše na dle potřeby.

  •     Výrobní rychlost až 18 m/minutu
  •     Výjimečné rozlišení 1600 dpi
  •     Splňuje požadavky EU a FDA na potraviny
  •     Snadná proměnná data
  •     Žádné minimální objednací množství

Videa

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů