X1 - Řídící jednotka

Počáteční náklady 2.000 - 3.500 (bez DPH)
Rozlišení 600dpi
Rychlost 30m/min -600dpi, 300m/min - 60dpi
Maximální šíře tisku 12,5 / 25,4 / 38 / 50,8mm...

Systém X1 je navržen s ohledem na kvalitu, aby poskytoval majitelům firem skutečně spolehlivé a bezúdržbové řešení kódování. Přesto je vybaven nejlepšími výkony a funkcemi ve své třídě, aby splňoval i ty nejnáročnější požadavky na integraci výrobních linek. Díky technologii ANSER NEXGen je tiskárna X1 schopna řídit různé technologie tiskových hlav TIJ s možností snadného přepínání, což poskytuje koncovému uživateli velkou rozmanitost portfolia inkoustů, které splňují jeho požadavky na podklad. Jednoduché, a přesto výkonné. X1, inkoustová tiskárna s vysokým rozlišením, bezkonkurenční flexibilitou a nejlepšími parametry ve své třídě.

 "/

"/
- Spolehlivost a stabilita -

Průmyslová mechanická konstrukce zajišťující stabilitu a spolehlivost kódování v pracovním prostředí s vysokými i nízkými teplotami.

"/
- Bezkonkurenčně robustní -

Robustní kapacitní dotyková obrazovka s rychlou a přesnou odezvou, přesto dostatečně odolná proti náhodným nárazům a poškození. Kompatibilní s většinou lékařských a průmyslových rukavic.

"/
- Rozšiřitelnost výšky tisku o 2 palce -

2palcová tisková zpráva s vysokým rozlišením při použití dvou 1palcových kazet ANSER, což představuje levnou alternativu pro značení.

"/
- Vysokorychlostní tisk ve vysokém rozlišení -

Rychlost tisku 300 m/min při 60 DPI* splňuje většinu požadavků na vysokorychlostní výrobu.  ( v závislosti na kazetě )

Videa

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů