A200

Počáteční náklady 1.550 (bez DPH)
Maximální průměr role 200mm
Šíře materiálu 25-150mm
Rychlost 0.1m /s
Výška materiálu 25-500mm

Snadno a důsledně aplikujte etikety na lahve, plechovky a jiné válcové nádoby. Jednoduché nebo přední a zadní etikety se efektivně aplikují stisknutím tlačítka nebo pomocí pedálu, který je součástí.

 "/

Snadná a konzistentní aplikace štítků na válcové objekty

 


A200 je poloautomatický etiketovací stroj určený k nanášení etiket v rolích na lahve, plechovky, sklenice a další typy válcových nádob. Jednoduchým stisknutím tlačítka nebo pomocí přiloženého nožního pedálu lze aplikovat jak jednoduché, tak i přední a zadní etikety.


Ultrazvukový snímač médií lze snadno naučit detekovat mezery v širším rozsahu médií než mechanické praporkové snímače běžné v jiných aplikátorech, což umožňuje modelu A200 konzistentní výkon i u tenkých materiálů. Etikety se lepí rovnoměrně, efektivně a s konzistentní přesností.

Součástí je praktický online kalkulátor, který umožňuje rychle a přesně určit hodnoty potřebné pro správné rozteče na předních a zadních etiketách, které se běžně vyskytují například na lahvích vína. Tyto hodnoty lze snadno zadat, uložit a vyvolat pomocí intuitivního LCD displeje. Do tiskárny A200 lze uložit až 10 přednastavených konfigurací.

  •     Určeno pro láhve, plechovky a sklenice
  •     Na každou nádobu nalepte jednu nebo dvě etikety
  •     Ovládání tlačítkem nebo pedálem
  •     Spolehlivý ultrazvukový senzor mezery

 

Videa

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů