Wipe 90G2-

Uvod
Uvod

Aplikátor Evolabel Wipe90 G2 umožňuje rychlou, přesnou a bezpečnou aplikaci etiket na jednu nebo dvě strany krabice. Jedinečné hmatové rameno detekuje nejen výrobek pro dokonalé nanesení štítku, ale také jakoukoli překážku v cestě, takže je pro uživatele zcela bezpečné. Navíc umožňuje přesné etiketování i velmi lehkých výrobků, obou přilehlých stran a rohového obalu. Díky snadnému použití a spolehlivosti je zařízení Wipe90 G2 vhodné pro automatizovaný průmysl a logistická centra.

 "/

"/

 

Jedinečné hmatové rameno detekuje nejen výrobek pro dokonalé nalepení štítku, ale také jakoukoli překážku v cestě, takže je pro uživatele zcela bezpečné. Navíc umožňuje rychlé a přesné etiketování i velmi lehkých výrobků, a to jak přilehlých stran, tak i rohových obalů. Otáčivý pohyb je v souladu se směrem tisku, což umožňuje nanášet na výrobek etikety dlouhé více než 300 mm.


Aplikátor EvolabelTM Wipe G2 byl vyvinut s ohledem na snadné použití, spolehlivost a bezpečnost. Je plně automatický a není nutné žádné každodenní seřizování nebo kalibrace. Aplikátor pracuje s rotačním, krokovým motorem poháněným pohybem a je vyroben s patentovanou řadou aplikačních podložek EvolabelTM pro dosažení optimální manipulace s etiketami. Patentované podložky vytvářejí podtlak lokálním přívodem stlačeného vzduchu z aplikátoru.

 Výběr standardní nebo alternativní montáže Wipe90 G2 závisí na tom, zda se výrobek pohybuje zleva nebo zprava.
  Wipe90 G2 má 3 různé délky ramen: 200, 250, 300 a 400 mm.

"/ "/

Označení přilehlých stran nebo rohů   Plná flexibilita

"/ "/

Rameno aplikátoru řízené pulzním snímačem s krokovým motorem umožňuje snadné označování přilehlých stran i olepování rohů. Funkce profilů v softwaru umožňuje propojit různé požadavky na značení (např. aplikace pouze písma a aplikace zepředu + z boku) s konkrétními produkty. Aplikátor Wipe90 G2 je vhodný pro všechny modely tiskáren Evolabel, od modelu D43 až po T63. Lehké 3D tištěné rameno stabilizované uhlíkovými vlákny je k dispozici v různých délkách; od 200 mm do 400 mm. Aplikátor Wipe90 G2 lze namontovat tak, aby aplikoval produkty přicházející zprava nebo zleva. Aplikátor lze také nastavit tak, aby prováděl tah o 180 stupňů, což v některých aplikacích zjednodušuje přístup k manipulaci se štítky.

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů