CO2

Rozsah průmyslových odvětví a aplikací, pro které Panasonic poskytuje prvotřídní řešení a systémy, je ohromující. Naši odborníci se mohou opřít o dlouholeté zkušenosti, které jim pomáhají rychle a dokonale řešit zakázkové aplikace - stačí se podívat do fotogalerie na několik praktických příkladů.

 "/

Povaha a složitost materiálu určují, jaký laserový systém použít. Odborníci společnosti Panasonic vám v každém případě poskytnou dokonalé řešení. Ať už se jedná o pryskyřici, kov, sklo, keramiku, dřevo, textil nebo kůži: Nalezení nejlepšího laserového značicího systému a správného postupu je jednou z našich silných stránek.

"/ LP-GS       Jeden z nejmenších laserových popisovacích systémů CO2 na trhu

Nový LP-GS je malý zázrak: je to jeden z nejmenších CO2 laserů, a přesto poskytuje velmi vysoký výkon. Značení organických materiálů, jako je kůže, papír, dřevo, ale také plastů, tj. elektronických součástek, je jednou z jeho silných stránek. Díky svým kompaktním rozměrům může být instalován na všech místech, čímž kombinuje volnost v designu s nízkými náklady a bezpečností plánování standardního systému. Konfiguraci laserového značicího systému lze zjednodušit použitím technologie Bluetooth.
Datasheet

"/ LP-400 Series        Vysokorychlostní značení pohybujících se objektů

Společnost Panasonic navrhla laserové popisovací systémy řady LP-400 pro průmyslová odvětví s obzvláště vysokými nároky na rychlost a funkčnost. Toto vysoce kvalitní řešení poskytuje prvotřídní kvalitu popisování a pracuje s velkým množstvím materiálů s vysokou přesností. Některé typy této řady s průměrem laserového paprsku pouhých 95 μm jsou obzvláště vhodné pro zajištění velmi malého značení obtížných materiálů. Existují také řešení, která díky poněkud kratší vlnové délce 9,3 μm splňují kritéria požadovaná pro značení transparentních pryskyřic, jako je PET nebo PC.
Datasheet

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů