FlexWipe Pallet-

Uvod
Uvod

Aplikátor Evolabel FlexWipe na palety je bezpečné, kompaktní, rychlé a snadno použitelné řešení pro náročné průmyslové prostředí. FlexWipe uvolňuje flexibilitu jak díky kompaktní povaze jednotky, tak díky tomu, že stejný aplikátor může označovat všechny tři strany směrem k systému. Za aplikační podložkou je umístěn skener založený na kameře. Pokud je vyžadováno kontrolní skenování validace, ramena se posunou a otočí o 180º do optimální čtecí polohy, kde se zkontrolují všechny vytištěné čárové kódy.

 "/

Systém označování palet Evolabel FlexWipe převrací tradiční označování palet naruby.

 

Namísto nebezpečného, obtížně použitelného, velkého, pomalého a drahého systému je systém Evolabel FlexWipe zcela bezpečný, uživatelsky přívětivý, kompaktní, rychlý a cenově výhodný.

"/

 

Zvýšení bezpečnosti - jedinečné rameno Tactile eliminuje riziko stlačení mezi pohyblivým ramenem aplikátoru a tiskárnou nebo paletou. Pokud se vám do cesty postaví ruka, rameno poháněné krokovým motorem se zastaví a systém vydá zvukový signál. Rameno Tactile společně s otočným držákem stroje eliminuje potřebu drahých ochranných krytů. To nejen snižuje náklady a uvolňuje podlahovou plochu, ale také umožňuje obsluze přímý a rychlý přístup k systému. Výměna role štítků trvá 20 sekund a výměna tiskové hlavy nebo tiskového válce v případě potřeby zabere pouhou minutu.


"/ Aplikátor Evolabel FlexWipe na palety je bezpečné, kompaktní, rychlé a snadno použitelné řešení pro náročné průmyslové prostředí. FlexWipe uvolňuje flexibilitu jak díky kompaktní povaze jednotky, tak díky tomu, že stejný aplikátor může označovat všechny tři strany směrem k systému. Je postaven na dvou servořízených rotačních pohybech. Vnitřní monokokové rameno se může otáčet o 360º a etikety mohou tiskárnu opouštět ve dvou směrech (patentováno). Vnější rameno držící aplikační podložku se může otáčet o 200º. Za aplikační podložkou je umístěn skener založený na kameře. Pokud je vyžadováno kontrolní skenování validace, ramena se posunou a otočí o 180º do optimální čtecí polohy, kde se zkontrolují všechny vytištěné čárové kódy.

 

Označení přední, boční a zadní strany palety   Essity Hygiene and Health

"/ "/

Aplikace volným pohybem umožňuje aplikovat stejnou konfiguraci na obě sousední strany (strana+přední strana nebo strana+zadní strana) během 12 sekund. To zahrnuje validaci všech čárových kódů na etiketě GS1 SSCC. Pokud není potřeba kontrolní skenování, může systém FlexWipe označit všechny tři strany, aniž by se paleta musela zastavit. Ve společnosti Essity Hygiene and Health v Lilla Edet ve Švédsku systém Evolabel FlexWipe tiskne a aplikuje 5 palet za minutu, a to oboustranně včetně ověření všech čárových kódů. Ještě důležitější je skutečnost, že systém je zcela bezpečný. Díky inteligentnímu řešení je eliminováno jak riziko skřípnutí mezi ramenem aplikátoru a tiskárnou, tak riziko uvíznutí mezi paletou a celým systémem.

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů