Inkousty

TIJ, technologie kódování budoucnosti Vysokorychlostní tisk s vysokým rozlišením -Rozlišení tisku až 600 dpi pro přesnou sledovatelnost výrobků -Rychlost tisku až 300 m/min pro rychlé výrobní kódování. -Vzdálenost tisku až 12 mm pro bezkontaktní kódování Ekologicky šetrné - Čistý, s utěsněnou kazetou s omezeným odpadem inkoustu - Soulad s nařízením REACH, bez požadavku na doplňování rozpouštědel Bezúdržbový - Žádné požadavky na servis tiskové hlavy - Pro každodenní provoz není nutné žádné technické školení

 "/

"/


- Odbornost v oblasti termálních inkoustových barev -

Ďábel se skrývá v detailech. Program zajištění kvality inkoustů ANSER jde nad rámec standardu kvality původního výrobce inkoustů a poskytuje ještě přísnější testy, aby bylo zajištěno, že každý inkoust splňuje své výkonnostní specifikace.


Kontrola kvality ANSER začíná u zajištění vlastností inkoustu při výrobě, přes kontrolu skladování a logistiky až po obrat zásob a školení o distribuci. Nákladné úsilí, ale vše proto, aby se snížilo riziko výpadku výroby a vy jste byli spokojenými zákazníky.

"/
- Spolehlivý produkt = spokojenost zákazníků -

Program zajištění kvality inkoustů ANSER zohledňuje kritické faktory ve výrobních linkách, jako je přilnavost podkladu, pracovní teplota, spolehlivost nepřetržitého tisku, četnost servisu a mnoho dalších. Naším úkolem je znát vlastnosti každého inkoustu a jeho výkonnostní omezení. Ať už se jedná o nepřetržitý vysokorychlostní tisk při teplotě 35°C, nebo o nízkorychlostní kódování pouzder s občasnými výpadky výroby při teplotě 15°C, nabízíme výběr bezúdržbových inkoustů, které nejlépe vyhovují vašim výrobním požadavkům.

"/
- Hledání vhodného inkoustu může být snadné -

Specifikace inkoustu ANSER poskytuje podrobnou analýzu výkonu inkoustu za různých pracovních podmínek. 
 
Naše interní laboratoř ověřuje spolehlivost a stabilitu výkonu inkoustu při vysoké/nízké teplotě, rychlosti výrobní linky a dalších kritických výrobních faktorech. 
 
Vyhledání vhodných inkoustů se tak stává snadnou záležitostí, která vám ušetří peníze i čas.

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů