Wipe G2 -

Uvod
Uvod

Aplikátor Evolabel Wipe G2 je určen k rychlé aplikaci 2 etiket na sousední strany krabice nebo jednoduše na přední, boční, horní nebo zadní stranu. Je také ideální pro rohové olepování, kdy se jedna část etikety aplikuje na přední stranu a druhá část etikety se stírá za roh na horní nebo boční stranu krabice.

 "/

"/

 

Jedinečné hmatové rameno detekuje nejen výrobek pro dokonalé nalepení štítku, ale také jakoukoli překážku v cestě, takže je pro uživatele zcela bezpečné. Navíc umožňuje rychlé a přesné etiketování i velmi lehkých výrobků, a to jak přilehlých stran, tak i rohových obalů. Otáčivý pohyb je v souladu se směrem tisku, což umožňuje nanášet na výrobek etikety dlouhé více než 300 mm.


Aplikátor EvolabelTM Wipe G2 byl vyvinut s ohledem na snadné použití, spolehlivost a bezpečnost. Je plně automatický a není nutné žádné každodenní seřizování nebo kalibrace. Aplikátor pracuje s rotačním, krokovým motorem poháněným pohybem a je vyroben s patentovanou řadou aplikačních podložek EvolabelTM pro dosažení optimální manipulace s etiketami. Patentované podložky vytvářejí podtlak lokálním přívodem stlačeného vzduchu z aplikátoru.

 Wipe G2 namontovaný na Evolabel T43:   Wipe G2 má 6 různých délek ramen: 125, 150, 175, 200, 250 a 350 mm
  "/"/

 


Úhlová montáž

Rameno aplikátoru je standardně vybaveno úhlovým držákem 12° nebo 25° (25° pro ramena 125-175 mm a 12° pro ramena >=200 mm). Úhlový držák nakloní podložku pod úhlem a umožňuje její plné nanášení a zvyšuje flexibilitu použití. Úhlový držák se používá ve většině aplikací Wipe G2. Za určitých okolností je nutné úhlový držák demontovat a použít rovnou podložku. "/


Přední, zadní, horní, boční nebo rohový obal...   Zcela bezpečné pro uživatele

"/ "/

Aplikační úhel ramene a aplikační desky, která pevně drží etiketu pomocí vakua, lze nastavit v libovolném úhlu od několika stupňů až po 200 stupňů.

Rameno aplikátoru poháněné krokovým motorem řízeným pulzním snímačem usnadňuje jak etiketování přilehlých stran, tak i olepování rohů. Je také ideální pro aplikaci etiket na zaoblený povrch, jako je buben.

Aplikátor Wipe G2 je vhodný pro všechny modely tiskáren Evolabel od D43 do T63.
Lehké rameno vytištěné 3D tiskárnou, stabilizované uhlíkovými vlákny, je poháněno krokovým motorem se snímačem, který snímá, kdy je výrobek dosažen, ale hlavně snímá, zda mu v cestě nepřekáží například prst obsluhy. Tím se eliminuje riziko rozdrcení.

Stejně jako všechny ostatní aplikátory Evolabel se i Wipe G2 při servisu automaticky odsune od tiskové hlavy do servisní polohy, což umožňuje skvělý přístup při výměně papíru/ pásky a při čištění tiskové hlavy.

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů