LDXserie

výběr širokých typů napříš řadami podavačů LabelMoto od Start international. Pokud máte etikety větší než 127mm podívejte se na specifikace v této kategorii.

 "/

Labelmoto® LD6000 od společnosti START International®

"/

 


Díky možnosti zavěsit podavač na průmyslové stojany, může podavač zabírat ještě méně prostoru, který by jinak zabíral na pracovnám stole. Přestože je podavač více kompaktní, stále si zachovává průmyslový standard a osvědčenou funkčnost nutnou v průmyslových aplikacích.


Model LD6000 obsahuje vlastní uzamykací systém vedení materiálu, který zajišťuje efektivní výměnu role. Tato jedinečná funkce upevnění a vedení materiálu se zámky urychluje proces vkládání role štítků eliminuje zbytečné díly.


Přestože je kryt motoru stroje silnější, je LD6000 mnohem lehčí a snadněji se používá. Jeho vylepšený kompaktní a elegantní design není jen hezčím provedením, ale vytváří efektivnější pracovní systém.


 

Labelmoto® LD8000 od společnosti START International®

"/

 


Vertikální design odlepovací hrany umožňuje podávání velmi dlouhých etiket. I přes to, že od podkladového materiálu se oddělí jen část etikety.


Model LD8000 obsahuje vlastní uzamykací systém vedení materiálu, který zajišťuje efektivní výměnu role. Tato jedinečná funkce upevnění a vedení materiálu se zámky urychluje proces vkládání role štítků eliminuje zbytečné díly.


Přestože je kryt motoru stroje silnější, je LD8000 mnohem lehčí a snadněji se používá. Jeho vylepšený kompaktní a elegantní design není jen hezčím provedením, ale vytváří efektivnější pracovní systém.


 

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů