Pracovní stanice

v laserové ochranné třídě 1 nabízíme pracovní stanice na klíč a na míru pro malé a individuální série. Existuje řada možností rozšíření pracovní stanice tak, aby se přizpůsobila potřebám a pracovním postupům zákazníka.

 "/

"/ LC-1000      Všestranný a vhodný pro mnoho aplikací

LC-1000 nabízí velkou flexibilitu: V průmyslové výrobě, stejně jako pro výrobu prototypů, komponentů nebo malosériovou výrobu. Laserové popisovací systémy Panasonic mohou bez problémů popisovat téměř všechny kovové nebo plastové materiály. Pracovní stanici lze použít v mnoha různých průmyslových odvětvích: Automobilový průmysl a dodavatelé pro automobilový průmysl, výrobci nástrojů a forem, průmysl lékařské techniky, průmysl zpracování plastů nebo výroba laserových zakázek.

-  Laser třídy 1
- Mobilní laserová bezpečnostní kabina
- Elektricky poháněná osa Z 235 mm
- Elektricky poháněné bezpečnostní dveře kabiny včetně perforované desky
- Okno z ochranného laserového skla 280 mm x 200 mm
- LED osvětlení
- Vhodné pro všechny vláknové lasery
- Vnitřní odsávací jednotka s filtrem
- Integrovaný průmyslový počítač bez ventilátoru se všemi standardními rozhraními
Datasheet

"/ LC-3000       Nabízí flexibilitu pro přizpůsobené integrace


Kompaktní a ergonomickou pracovní stanici LC-3000 lze flexibilně vybavit tak, aby zvládala nejrůznější označovací úlohy. Široká škála modelů zaručuje široké spektrum a funkce pro následující zařízení:
Pracovní stanice LC-3000 nabízí maximální flexibilitu při značení součástí s různými rozměry ve velkém rozsahu značení. Snadno použitelný, přizpůsobitelný software lze použít k ovládání všech os a mnoha různých funkcí. Všechna nastavení lze uložit a v jednom průchodu lze označit více součástí v označovací oblasti. Různé modely jsou vhodné pro všechna průmyslová odvětví a zvládnou libovolný počet označovacích úloh.
Datasheet

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů