FyB

Rozsah průmyslových odvětví a aplikací, pro které Panasonic poskytuje prvotřídní řešení a systémy, je ohromující. Naši odborníci se mohou opřít o dlouholeté zkušenosti, které jim pomáhají rychle a dokonale řešit zakázkové aplikace - stačí se podívat do fotogalerie na několik praktických příkladů.

 "/

"/ LP-RF       Nejlepší volba pro nekomplikované 2D aplikace z plastů a kovů

V roce 1999 představila společnost Panasonic první laserový popisovací systém na světě vybavený vláknovým laserovým oscilátorem. Od té doby společnost zdokonalila funkci výrobku, aby reagovala na potřeby zákazníků, a vydala čtyři jedinečné prémiové vláknové laserové systémy. Společnost Panasonic nedávno přehodnotila základní klíčové funkce laserových popisovačů a doplnila řadu o snadno ovladatelný model - novou řadu LP-RF.
Datasheet

"/ LP-RV       Pro aplikace s velmi malými znaky a vysokým kontrastem

Díky nové konfiguraci tří jednotek se u řady LP-RV s vláknovým oscilačním systémem podařilo dosáhnout krátkého impulsu s dobou trvání 1ns a výkonem 20 W. To přispěje k ohromujícímu zlepšení působivého výkonu a potřeb aplikací.
Datasheet

"/ LP-Z       3D funkce a je zvláště vhodný pro značení složitých povrchů.

Řada LP-Z je vybavena 3D funkcemi a je vhodná zejména pro značení složitých povrchů. Zaostření se nastavuje automaticky, což zaručuje stabilní hustotu energie v paprsku. Tato technologie zlepšuje kvalitu značení na velkých 2D plochách do maximální velikosti 330 x 330 mm². Řada LP-Z je vybavena rozhraním se snímačem pro značení objektů pohybujících se po automatizované výrobní lince. Mezi standardní funkce samozřejmě patří také značení různých kódů (Data Matrix kód, různé čárové kódy, datum spotřeby, číslo šarže atd.).
Datasheet

"/ LP-S       Určeno pro vysokorychlostní popisování kovů a hluboké gravírování

Výstupní výkon tohoto modelu byl zvýšen z 12 W na 50 W, aby se zlepšil výkon hlubokého gravírování do kovu. To umožňuje hluboké a černé gravírování ocelí nástrojové třídy při vysokých rychlostech. Robustní pouzdro, náročné technické provedení a vysoce kvalitní komponenty splňují stupeň krytí IP67G, což předurčuje řadu LP-S k použití i v těch nejnáročnějších aplikacích v automobilovém a kovozpracujícím průmyslu. Konektor je navíc odolný proti vodě, prachu a olejům. Čočky jsou potaženy ochranným sklem. Jedinečná konstrukce zařízení umožňuje vyjmout optický kabel z laserové jednotky. To výrazně zjednodušuje integraci a servis zařízení.
Datasheet

"/ LP-M        3D vláknový laserový systém s vysokou rychlostí a přesnou kvalitou značení

Laserové značení Panasonic řady LP-M vyniká vysokou rychlostí. S výkonem až 50 W vytváří rychlé a hluboké značky na kov. Díky volitelnému softwaru NaviLink 3D vám stačí jen několik kroků k náhledu popisovanéo výrobku pomocí 3D simulace. Uživatel okamžitě vidí, zda se značení na výrobek vejde a jak bude vypadat. To umožňuje zvýšit efektivitu výroby a současně snížit náklady.
Datasheet

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů