Tamp-

Uvod
Uvod

Tamponovací aplikátor Evolabel je vhodný, pokud potřebujete velmi přesné umístění štítku. Štítek lze aplikovat shora nebo ze strany s aplikační vzdáleností až 70 mm. Velikost etikety může být od 30x20 mm až do 118x240 mm. Patentovaná deska aplikátoru s několika nezávislými a integrovanými vakuovými ejektory umožňuje nanášet etikety různých velikostí, poskytuje bezpečné nanášení etiket a minimalizuje spotřebu vzduchu. Díky nízké hmotnosti a pneumatickému řešení je rychlý - až 120 etiket za minutu.

 "/

"/

 

Pro velmi přesné umístění štítků slouží tamponovací aplikátor Evolabel, a to shora nebo ze strany. Velikost štítku může být od 30x20 mm až po 118x200 u 4" tiskárny a až 178x200 u 6" tiskárny. 

Patentovaná deska aplikátoru s několika nezávislými a integrovanými vakuovými ejektory umožňuje nanášet etikety různých velikostí, poskytuje bezpečné nanášení etiket a minimalizuje spotřebu vzduchu. Díky nízké hmotnosti je rychlá - až 120 etiket za minutu.

 Modulární koncept
  Značení drůbeže - Lantmännen Kronfågel

"/ "/

Mechanické, elektrické a pneumatické rozhraní mezi aplikátory Evolabel a tiskárnami je shodné se standardem plug-and-play. Ať už máte nainstalováno několik různých modelů, nebo jste systémový integrátor, snížíte tím skladové zásoby a zvýšíte flexibilitu. Společnost Kronfågel si ve svém nejmodernějším závodě na výrobu drůbeže ve švédském městě Valla vybrala vážicí systémy pro označování cen od společnosti Teltek AB a spolu s nimi více než 20 systémů pro tisk a aplikaci od společnosti Evolabel. Systémy zahrnují jak tampon D43 pro horní etiketování, pás D43 pro spodní etiketování, tak i tampon T63 pro etiketování krabic.

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů