U2

Počáteční náklady 1300-1600 (bez DPH)
Rozlišení 300-600dpi
Rychlost 40-60m / min
Maximální šíře tisku 12,5/25,4mm

Řada U2 je první moderní ultrakompaktní inkoustová tiskárna typu "vše v jednom" určená speciálně pro jednoduché a nízkoobjemové výrobní linky. Její jednoduchý design umožňuje uživatelům vlastní instalaci bez nutnosti technických zkušeností. Termální inkoustová technologie ANSER poskytuje malým podnikovým uživatelům spolehlivé kódování ve vysokém rozlišení bez pravidelné údržby a technické podpory. Skutečně bezúdržbové a bezservisové řešení kódování. Desetitisíce instalovaných zařízení po celém světě s prokazatelnou spolehlivostí a stabilitou. Je malý, a přesto výkonný.

 "/

"/
- Všestranné portfolio inkoustů -

ANSER nabízí širokou škálu inkoustů, které splní vaše požadavky na aplikaci na podklad, ať už se jedná o vlnité krabice, plastové lahve, kov, dřevo, sklo nebo přímý potisk potravin.

"/
- Pevná tisková hlava 1" -

Tisková hlava ANSER 1" poskytuje výšku tisku 25,4 mm bez spojování, což je skutečně bezúdržbová a nákladově úsporná alternativa pro označování.

"/
- Snadná instalace a bezúdržbovost -

Je dostatečně kompaktní, aby jej bylo možné integrovat do většiny úzkých míst výrobní linky a snadno instalovat. Technologie termálního inkoustového tisku ANSER poskytuje majitelům firem skutečně bezúdržbové a bezservisové řešení kódování bez skrytých nákladů.

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů