Pražírna kávy Hedgehog

1srpen2023

Pražírna kávy Hedgehog - případová studie
Průmysl: Káva                 Lokalita: Merrimack, NH

Situace
Společnost Hedgehog Coffee "chtěla zlepšit nákladovou efektivitu, kvalitu a propustnost tisku etiket", pokud jde o tisk etiket na své produkty ve vlastní režii. Potřebovali náhradní inkoustovou tiskárnu s flexibilními možnostmi tisku, aby mohli využít plánované nabídky produktů a služeb.

Požadavky na řešení

  • Zvýšení rychlosti
  • Zkrácení doby sušení
  • Snížení nákladů na etiketu

Řešení štítků Afinia

Memjet jim poskytl cenovou dostupnost, flexibilitu a rychlost potřebnou pro jejich rostoucí podnikání. Díky široké škále médií podporovaných tiskárnou L801 může společnost Hedgehog Coffee Roasters využívat cenově dostupnější etiketový materiál, který splňuje jejich požadavky, a to při nižších nákladech na jednu etiketu.

Tuto úsporu ještě zvyšuje spotřeba inkoustu, která je minimálně o 60 % nižší než u jejich předchozí tiskárny.

Společnost Hedgehog Coffee Roasters může využívat možnost Roll-to-Roll pro delší série a Print-and-Present pro výrobu podle potřeby, což zvyšuje její celkovou produktivitu.

Rychlost tisku na tiskárně L801 umožňuje dokončit úlohy o 750-1 500 % rychleji než na jejich předchozí tiskárně. Tiskárna L801 udržela krok s velkým nárůstem zakázek a umožnila společnosti Hedgehog Coffee uspokojit poptávku zákazníků.

Návratnost investic

Úspora přibližně 0,87 USD na štítek (ve srovnání s externími štítky). Zařízení L801 se vyplatí po spuštění méně než 15 000 štítků.

Před Po
Vzhledem k požadavkům na kvalitu musel být tisk štítků zadán externě. Doba realizace 2-3 týdny byla nepřijatelná. Někdy se stávalo, že při čekání na dodání štítků nemohli prodávat výrobky. Etikety lze vytisknout ihned a v libovolném množství.
Předtištěné etikety znamenaly, že když společnost Hedgehog Coffee našla speciální zrnkovou kávu nebo chtěla vyrábět velmi krátké série, musela buď odmítnout zakázku, nebo použít méně profesionálně vypadající řešení etiket. Větší univerzálnost zásoby etiket a možnost měnit etikety za chodu umožnily společnosti Hedgehog Coffee flexibilitu při získávání zrn. Jsou také schopni zachovat lepší prezentaci značky a dosáhnout úspory nákladů.
Externí štítky 3" x 5" stojí 1,00 USD za kus. Celkové náklady na jeden štítek činí 0,129 USD (inkoust a zásoba štítků) s 90% pokrytím inkoustem při ceně 0,029 USD/štítek.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů