Transformace procesu tisku regálových proužků pomocí tiskáren etiket Afinia

1srpen2023

Společnost Frito-Lay transformuje proces tisku regálových proužků pomocí tiskáren etiket Afinia - případová studie
Průmysl: Potraviny a nápoje                                   Lokalita: Richardson, Texas

Společnost Frito-Lay transformuje proces tisku regálových proužků pomocí tiskáren etiket Afinia - případová studie

Výzva: Zlepšení přesnosti a efektivity proužků na policích
Společnost Frito-Lay, divize společnosti PepsiCo, která vyrábí občerstvení za 19 miliard dolarů, se potýkala s potížemi při efektivní a přesné výrobě regálových proužků pro své výrobky. Ruční proces, možnost lidské chyby a vysoké náklady na předtištěné proužky způsobovaly, že pro společnost bylo obtížné udržet správné zásoby svých výrobků v obchodech, což vedlo k plýtvání a ztrátě příjmů.

S podporou svého prodejce etiket Afinia, společnosti Vivid Data Group , našli řešení, jak tyto problémy překonat.

Řešení: Tiskárny Afinia Label L801
Nasazením tiskáren Afinia Label L801 změnila společnost Frito-Lay svůj proces tisku regálových proužků. Tiskárny umožnily tisknout regálové proužky na vyžádání, čímž se snížily náklady a doba přípravy předtištěných proužků a zvýšila se přesnost a efektivita jejich pracovního postupu. Díky tomu mohla společnost lépe obsluhovat své zákazníky a zajistit, aby její výrobky byly dobře zásobeny a správně vystaveny v obchodech.

"Tiskárny Afinia Label změnily náš proces potisku regálových pásů. Možnost tisku na vyžádání nám umožnila snížit náklady a dobu realizace předtištěných proužků a pomohla nám rychle a snadno opravit chyby." - Troy Bird, manažer tiskového centra a starší obchodní analytik ve společnosti Frito-Lay

Hlavní výhody tiskáren etiket Afinia pro společnost Frito-Lay

  • Snížení celkových nákladů na proužky
  • Větší schopnost dostat správné produkty na trh
  • Zkrácení doby realizace nových prodejen a změn ve stávajících prodejnách.
  • Snadnější zásobování pomocí obrázků přímo na regálu než pomocí schématu.
  • Možnost opravit chyby na proužcích na vyžádání, místo aby se čekalo 60 dní na dotisk.

Měřitelný dopad na podnikání společnosti Frito-Lay
Od zavedení tiskáren etiket Afinia zaznamenala společnost Frito-Lay řadu pozitivních dopadů na své podnikání, například:

  • Zkrácení doby pro doplnění proužků z 2 let na 6 měsíců.
  • Zlepšená přesnost regálových proužků s možností rychlé a snadné opravy chyb na vyžádání.
  • Zvýšení efektivity procesu tisku regálových proužků, což společnosti Frito-Lay umožňuje lépe obsluhovat své zákazníky a udržovat správné zásoby výrobků v obchodech.

Podpora prodejců a servis
Společnost Frito-Lay v současné době vlastní 30 barevných tiskáren etiket Afinia L801 , které se ukázaly být pro společnost cenným přínosem. Tým společnosti Vivid Data Group, se kterou společnost Frito-Lay spolupracuje jako s prodejcem štítků Afinia, poskytuje vynikající podporu a servis, díky čemuž je implementace a používání tiskáren hladký a úspěšný proces.

Závěr
Tiskárny Afinia Label pozitivně ovlivnily podnikání společnosti Frito-Lay, protože zlepšily přesnost a rychlost procesu tisku regálových proužků a zároveň snížily náklady a dobu realizace. To umožnilo společnosti Frito-Lay lépe obsluhovat své zákazníky a zajistit správné zásobování prodejen svými výrobky.

Před Po
Skladování záviselo na samostatných plánovacích dokumentech a znalostech jednotlivých zaměstnanců. Planogramy jsou přímo integrovány do konstrukce regálů pomocí tištěných proužků, což výrazně snižuje chybovost lidského faktoru.
60denní dodací lhůty bránily aktuálnosti regálových proužků. Policové proužky se vyrábějí na vyžádání a snadno se udržují aktuální.
Outsourcované regálové lišty byly nákladné. Tisk na vyžádání snižuje náklady na regálové proužky.
Náprava chybných proužků trvala 60-90 dní, což způsobovalo prošlé produkty a nesprávné skladování. Chyby na proužcích lze rychle a snadno opravit na vyžádání.
Doba potřebná k doplnění proužků byla 2 roky. Doba potřebná k doplnění proužků se zkrátila na 6 měsíců.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů