Southwest Specialty Food

1srpen2023

Southwest Specialty Food, Inc. - Případová studie
Průmysl: Potraviny a nápoje                                   Lokalita: Goodyear, AZ

Situace
Společnost Southwest Specialty Food zadávala tisk etiket pro větší výrobní série a tiskla kratší série ve vlastní režii. Vytvářela také mnoho nových návrhů etiket pro své zákazníky, kteří vyráběli soukromé etikety. Potřebovali rychlou tiskárnu s vysokým rozlišením tisku a živými barvami.

Požadavky na řešení

  • Tisk vlastních štítků
  • Zkrácení doby realizace nových produktů
  • Snížení nákladů na jeden štítek

Řešení štítků Afinia
Barevná tiskárna štítků Afinia Label L801 poskytuje cenovou dostupnost, flexibilitu a rychlost potřebnou pro jejich jedinečné použití.

Nyní mohou svým velkoobchodníkům představit nové návrhy etiket rychle a v kvalitě, která předvede jejich jedinečné, barevné a detailní návrhy etiket.

Tiskárna Afinia Label L801 jim umožňuje převést veškerý tisk etiket do vlastních rukou, čímž se jejich náklady na etikety sníží o 30 %. Zvýšená rychlost navíc odstraňuje úzká místa, která vznikala při čekání na tisk menších dávek etiket na jejich staré tiskárně.

Tiskárna L801 jim také umožňuje testovat výrobky v malých dávkách, aniž by museli tisknout přebytečné etikety. Mohou jich vytisknout tolik, kolik potřebují a kdy potřebují.

Návratnost investic
Úspora 30 % nákladů na tisk štítků.

Před Po
Externí tisk větších sérií etiket a tisk krátkých sérií a vzorků etiket ve vlastní režii. Všechny etikety se nyní tisknou přímo ve firmě, s vyšší rychlostí a lepší kvalitou.
Pomalý tisk štítků vytvořil úzké hrdlo při vydávání nových produktů. Nyní vydávají 12 nových produktů ročně.
Soukromé označování bylo problematické kvůli pomalému tisku etiket. Soukromé značení se stalo významnou oblastí růstu.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů