Vape Juice Company - případová studie

4srpen2023

Vape Juice Company - případová studie
Průmysl: Vape                 Umístění: Vapes.cz, Česká republika USA

Situace
Rychle rostoucí společnost vyrábějící elektronické cigarety se musí vypořádat s proměnlivým regulačním prostředím a být konkurenceschopná z provozního a marketingového hlediska. Řízení externích etiket bylo problematické, a proto zvažovali, že si je přenesou do vlastních rukou.

Řešení štítků Afinia
Vybrali si stroj Afinia L801 s podélným navíjecím zařízením Memjet. Jejich etikety jsou malé (1,5" x 2,5") a nemohli najít jinou tiskárnu, která by podporovala jejich formát.

Výsledky
Přešli jsme od skladování 40 kusů etiket k tisku na vyžádání a eliminovali správu objednávek. Využití skladových prostor pro štítky pro výrobu.

Kvalita našich štítků na e-cigarety je lepší než u externě dodávaných produktů, s jasnějšími a přesnějšími barvami a lepší čitelností. Tiskárna Afinia L801 čitelně tiskne písma o velikosti pouhých 3 bodů.

Úspora času
Model L801 tiskne rychlostí až 60 stop za minutu a s řezačkou/ převíječkou dokáže vytisknout tisíce štítků denně. Díky tomu je Afinia L801 nejméně 20krát rychlejší než jakákoli srovnatelná tiskárna.

Návratnost investic
Úspora přibližně 50 % v porovnání s externími štítky, což představuje přibližně 2 000 USD měsíčně. Zařízení L801 se zaplatí za 7 měsíců.

Před Po
Tisk štítků probíhá 3-4 dny. Etikety mohou být připraveny během několika minut.
Nebyli schopni vydávat nové příchutě tak často jako jejich konkurence. Tisk na vyžádání jim umožňuje rychle otestovat nové příchutě při velmi nízkých nákladech.
Přišli o speciální akce, sezónní propagaci a obchodní příležitosti o svátcích. Mohou rychle zajistit speciální propagační balení a soukromé značení.
Plýtvání penězi nákupem většího počtu štítků, než bylo potřeba, a jejich vyhazování, když byly zastaralé. Vytisknou přesný počet potřebných štítků. Už žádné plýtvání.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů