CertiFresh Cigar

1srpen2023

CertiFresh Cigar - případová studie
Průmysl: Propagační produkty        Robbinsdale, MN

Situace
Společnost CertiFresh Cigar tiskla své tabákové etikety na archové stolní inkoustové tiskárně, kterou označila za "velmi omezující". Potřebovali profesionální tiskárnu etiket s vyšší rychlostí a schopnostmi, která by vytvářela "maximálně prestižní obraz" pro etikety jejich klientů, ale zároveň by se snadno používala a tiskla od role k roli. Průmyslová tiskárna etiket Afinia Label L801 s pohonem Memjet umožňuje společnosti CertiFresh Cigar tisknout špičkové, personalizované etikety na doutníky, které se umisťují na specializované obaly s kontrolovanou vlhkostí.

Požadavky na řešení

  • Zvýšená rychlost
  • Zvýšená kvalita tisku
  • Tisk na role

Řešení štítků Afinia
Tiskárna barevných štítků Afinia Label L801 s technologií Memjet poskytla společnosti CertiFresh Cigar vše, co potřebovala ke zlepšení svých štítků a k úspoře času a peněz. Tiskárna L801 zvýšila rychlost tisku etiket na 60 stop/min a zkrátila výrobní čas tím, že tiskla etikety z role na roli a připravené k aplikaci. Společnost CertiFresh Cigar nadále šetří díky levnému spotřebnímu materiálu tiskárny.

Vysoké rozlišení 1600 × 1600 dpi tiskárny L801 umožnilo společnosti CertiFresh Cigar tisknout živé a poutavé etikety, které jsou pro jejich špičkový produkt nezbytné. Nyní si mohou vybírat mezi materiálem pro výrobu štítků a etiket, místo aby byli omezeni na plochý materiál určité velikosti. Mahmood říká: "Naše podnikání se díky tomu dostalo na novou úroveň!"

Návratnost investic
"Návratnost investice je úžasná. Samotná úspora času je neuvěřitelná, ale i úspora inkoustu je značná."

Před Po
Společnost CertiFresh tiskla etikety na archové inkoustové tiskárně. Nyní mohou snadno tisknout na role.
Společnost CertiFresh tiskla etikety na archové inkoustové tiskárně. "Tiskárna L801 nám umožnila... vytvořit dokonalou prestižní image, kterou jsme chtěli našim klientům s naším produktem poskytnout."
Etikety bylo možné tisknout pouze na archový papír. Společnost CertiFresh používá tiskárnu L801 k tisku na štítky a etikety. "Prostě to všechno změnilo."

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů