Udírna RIFFS

13duben2022

Udírna RIFFS - případová studie
Průmysl: Potraviny a nápoje                                   Lokalita: Minneapolis, MN

Situace
Společnost RIFFS Smokehouse chtěla zvýšit produktivitu a získat výraznější barvy na etiketách pro grilování masa v mrazáku a mikrovlnné troubě. Potřebovali tiskárnu, která by dokázala držet krok s jejich rostoucím podnikáním a zároveň nabízela flexibilitu, pokud jde o podporu médií pro etikety.

Požadavky na řešení

  • Podpora různých typů štítkových médií
  • Snížení nákladů na etiketu
  • Snížení doby tisku nejméně o 50 %

Řešení štítků Afinia
Barevná tiskárna štítků Afinia Label L801 poskytla cenovou dostupnost, flexibilitu a rychlost potřebnou pro jejich jedinečnou aplikaci. Díky široké škále médií podporovaných tiskárnou L801 může společnost RIFFS používat cenově dostupnější štítky, které splňují jejich požadavky na mrazírenské a mikrovlnné zařízení, a ušetřit náklady na jeden štítek.

Tuto úsporu zvyšuje spotřeba inkoustu tiskárny L801, která je minimálně o 50 % nižší než spotřeba toneru používaného v jejich předchozí tiskárně. Díky manipulaci s médii v tiskárně L801 může společnost RIFFS využívat možnost tisku Roll-to-Roll pro delší série a Print-and-Present pro vytváření etiket podle potřeby během výroby, což zvyšuje její produktivitu.

Díky rychlosti tisku tiskárna L801 dokončí tiskové úlohy o 500 štítcích za méně než 5 minut (dříve to trvalo dvě hodiny) a zlepšila konzistenci barev. Tiskárna L801 udržela krok s velkým nárůstem zakázek a umožnila společnosti RIFFS Smokehouse uspokojit týdenní poptávku zákazníků.

Návratnost investic
Úspora přibližně 50 % v porovnání s externími štítky, což představuje přibližně 2 000 USD měsíčně. Zařízení L801 se zaplatí za 7 měsíců.

Před Po
Délka běhu 500 trvala přes 2 hodiny. 500 štítků je vytištěno za méně než 5 minut.
Omezená dostupnost zásob štítků, což vede k vysokým nákladům. Větší univerzálnost etiketového materiálu umožnila úsporu nákladů.
Častá a nákladná výměna tonerových kazet. Inkousty Memjet jsou zhruba o polovinu levnější než provozní náklady.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů