NPA Coatings

1srpen2023

NPA Coatings - Případová studie
Průmysl: Chemický průmysl                                    Lokalita: USA

Situace - štítky GHS
Společnost NPA Coatings potřebovala tiskárnu štítků, která by jí pomohla splnit požadavky globálního harmonizačního systému (GHS Labels). Mají téměř 100 výrobků, šest velikostí obalů a potřebují vytisknout 80-100 tisíc štítků ročně. Díky tomuto objemu etiket bylo snadné zdůvodnit náklady na investici.

Řešení štítků Afinia
Po předvedení konkurenční tiskárny v podniku objevili společnost Afinia Label a pro své dva závody si vybrali dvě tiskárny L801 s technologií Memjet, protože se snadno používají a mají snadnou údržbu. Na rozdíl od konkurenční tiskárny se jim také líbilo, jak šedočerné pouzdro tiskárny L801 ladí s designem interiéru jejich kanceláře.

Výsledky
Vzhledem k velkému množství štítků GHS vyrobených v krátkém časovém období zredukovali své verze štítků na jednu velikost. Model L801 je digitální, takže je velmi snadné provádět změny v designu štítků. Nyní jsou v souladu s GHS.

Úspora času
Nahradili své termální tiskárny tiskárnou L801, která je až 20krát rychlejší.

Návratnost investic
Úspora přibližně 30 % v porovnání s náklady na údržbu všech jejich termotiskáren. Návratnost investic ospravedlnila nákup třetího modelu L801 v roce 2016.

Před Po
Dlouhé čekání na termotiskárnách na výrobu etiket, které nejsou v souladu s GHS. Kompatibilní štítky jsou připraveny během několika minut.
Nebyly v souladu s GHS. Jsou nyní v souladu s GHS.
Měla více velikostí štítků, což zpomalovalo výrobu kvůli nutnosti čekat na výměnu zásob štítků. Šířka 8,5" jim umožnila standardizovat jednu velikost štítků pro všechny nádoby.
Musel jsem zaplatit za výměnu tiskových hlav a preventivní údržbu, ať už byla změna jakkoli malá. Mohou provádět veškerou preventivní údržbu sami.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů