Munice FOG

1srpen2023

Munice FOG - případová studie
Průmysl: Střelné zbraně a střelivo                        Umístění: Walker MN

Situace
Společnost FOG Firearms investovala tisíce dolarů do vlastních obalů pro každou variantu svého střeliva. Na krabičce byla vytištěna ráže, počet nábojů, typ mosazi, zrno, číslo položky, číslo šarže a úsťová rychlost. Vzhledem k velké variabilitě střeliva, které měli k dispozici od svých dodavatelů, nebylo možné předvídat, kolik krabiček je třeba vytisknout. To způsobovalo plýtvání kvůli tisku krabiček s municí, která byla později k dispozici pouze v omezeném množství.

Požadavky na řešení

  • Tisk plnobarevných štítků s proměnnými daty
  • Barevný profil štítku musí odpovídat obalu
  • Musí být snadno použitelný

Řešení štítků Afinia
Tiskárna Afinia Label L801 poskytovala flexibilitu, kvalitu a snadné použití, které byly potřebné pro jejich dynamické a rostoucí podnikání. Nejprve navrhli štítek s proměnnými daty obsahující loga, obrázky, text a čárové kódy. Poté vytvořili barevný profil, který odpovídal narušené struktuře a barvě krabic s více produkty. Hotovo a hotovo. Nyní FOG Firearms a rychle reagovat na požadavky své rostoucí zákaznické základny maloobchodníků.

Návratnost investic
Díky schopnosti tiskárny L801 tisknout vysoce kvalitní etikety, které odpovídají barvě krabice, se prakticky eliminoval odpad z obalů výrobků. Zařízení L801 se zaplatí během několika měsíců.

Před Po
Společnost FOG Firearms musela nakoupit desítky tisíc krabic s výrobky v naději, že střelivo určené pro danou krabici bude k dispozici pro další prodej. Větší množství krabic s více produkty lze cenově výhodně zakoupit a upravit štítkem, který odpovídá barvě krabice.
K vytvoření černobílých etiket na výrobky, které nepodporovaly vysoce kvalitní značku FOG, byla použita termotiskárna. Plnobarevné, vysoce kvalitní etikety s proměnnými daty lze vytvořit na vyžádání, v libovolném množství a pro libovolného zákazníka, což posiluje image značky FOG.
Nákup externích štítků, které nesplňovaly jejich nové standardy pro značku. Nyní tisknou etikety přímo ve firmě, které vypadají "mnohem profesionálněji".

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů