Mastercraft Labels

1srpen2023

Mastercraft Labels - Případová studie
Průmysl: Komerční tiskárna                                    Lokalita: Tiskárna: Eden Prairie, MN

Situace
Společnost Mastercraft Labels má několik osmibarevných flexotiskových strojů a chtěla zlepšit svůj proces tvorby náhledů etiket.

Požadavky na řešení

  • Předlohy musely vypadat stejně jako na jejich flexotiskových strojích.
  • Dodávky důkazů musely být rychlejší
  • Dodávky důkazů musely být levnější

Řešení štítků Afinia
Afinia Label L801 a software Wasatch SoftRIP byly pro společnost Mastercraft Labels dokonalou kombinací. Během krátké doby byly vytvořeny barevné profily, které odpovídaly výstupu z jejich flexotiskových strojů. Díky této schopnosti jsou schopni obratem dodávat zákazníkům nátisky bez nákladů na tvorbu štočků. Mohou také reagovat na potřeby svých zákazníků, kteří potřebují štítky v krátkém nákladu a s rychlým dodáním, díky čemuž jejich zákazníci nemusí hledat jiné tiskárny, které by tuto potřebu uspokojily.

Návratnost investic

Návratnost investice se zvyšuje s počtem
barev potřebných pro nátisk štítku. L801 je digitální tiskárna, takže nejsou potřeba žádné štočky a lze snadno provádět změny designu. Společnost Mastercraft také dokázala využít výhod ziskového trhu s etiketami, které se vyrábějí v krátkých sériích a rychle se obracejí.

Před Po
Pro každou zkušební verzi bylo nutné vytvořit několik flexotiskových desek. Nejsou potřeba žádné desky, což ušetří stovky dolarů.
Sebemenší změna designu by vyžadovala vytvoření jedné nebo více desek. Změny designu lze provádět za chodu bez použití desek.
Flexotiskový stroj by musel před tiskem náhledů nastavit tiskař. Pracovník v kanceláři může na tiskárně L801 tisknout nátisky štítků s minimálním nastavením a odpadem substrátu.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů