Kávová společnost

1srpen2023

Kávová společnost - případová studie
Průmysl: Káva                                        Lokalita: USA

Situace
Pražírna/maloobchodní prodejce kávy potřeboval možnost vyrábět dávky profesionálních etiket pro několik sezónních směsí své vlajkové značky, ale také potřeboval privátní etikety na kávu nabízenou prostřednictvím distribuce. Pro splnění těchto požadavků potřebovala pražírna kávy zakoupit digitální tiskárnu etiket.

Požadavky na řešení

  • Eliminace zásob tištěných etiket
  • Tisk 4 000-5 000 plnobarevných štítků denně na vyžádání
  • Ušetřete alespoň 20 % (ve srovnání s náklady na externí štítky).

Návratnost investic
Barevná tiskárna štítků Afinia Label L801 s převíječkou a technologií Memjet. Kvalita jejich vlastnoručně vytištěných štítků je lepší než u externích dodavatelů, mají jasnější a přesnější barvy a vyšší čitelnost. Tiskárna Afinia Label L801 vytiskne až 240 štítků o rozměrech 4 "x6" za minutu, což je 20krát vyšší produktivita než u jiných tiskáren štítků. Pečovatelka snadno vytiskne dostatek profesionálních štítků, které odpovídají jejímu dennímu výrobnímu plánu, za přibližně 40 minut (včetně nastavení a výměny zásoby štítků).

Před Po
Tisk štítků probíhá 3-4 dny. Etikety mohou být připraveny během několika minut.
nebyli schopni uvádět na trh nové odrůdy kávy a pražení tak často jako jejich konkurence. Mohou rychle testovat nové příchutě na trhu s neuvěřitelně nízkými náklady.
Ztráta příležitostí pro soukromé značení, jako jsou speciální akce, sezónní propagační akce a prázdninový prodej. Dokáže rychle zajistit speciální propagační balení a soukromé značení.
Plýtvání penězi nákupem většího počtu štítků, než bylo potřeba, a jejich vyhazování, když byly zastaralé. Umožňuje tisknout přesný počet potřebných štítků, čímž se eliminuje plýtvání.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů