Kanani Foods

1srpen2023

Kanani Foods - Případová studie
Průmysl: Potraviny a nápoje                                   Lokalita: Las Vegas, NV

Situace
Společnost Kanani Foods je dodavatelem sushi, sendvičů a salátů do kasin, maloobchodů a obchodů se smíšeným zbožím v Nevadě a okolních státech. Společnost Kanani, která byla založena v roce 2003, se rozrostla z 800 na 20 000 čtverečních stop a rozšířila svůj sortiment z 1 na 195 výrobků.

Přidáním velkého počtu výrobků se zvýšila složitost jejich souladu s předpisy FDA a označování, což dokládá nárůst objemu tisku etiket z 25 na 20 000 etiket/den.

Společnost Kanani začala tisknout archy etiket na inkoustové tiskárně, přešla na termotisk (pouze černý) a termotisk předtištěných etiket. Jejich potřeba štítků s proměnlivými daty, zvýšená náročnost brandingu a rostoucí produktové řady je přiměly hledat profesionálnější a škálovatelné řešení tisku štítků.

Společnost Kanani Foods používala jednobarevné předtištěné etikety pro chlazené potraviny s termotiskárnou k výrobě svých 20 000 etiket denně, přičemž zásoby etiket čítaly 195 různých rolí. Chtěli vyrábět profesionálněji vypadající etikety na vyžádání a zároveň snížit zásoby a zachovat soulad s předpisy FDA.

Požadavky na řešení

  • Používání proměnných údajů k udržení souladu s předpisy FDA
  • Zkrácení doby výroby a zkrácení zásob štítků
  • Vytváření profesionálněji vypadajících štítků

Řešení štítků Afinia
Společnost Kanani Foods si zakoupila zařízení L801 s technologií Memjet, aby mohla změnit vzhled svých etiket. Díky možnosti tisku proměnných dat pomocí tiskárny L801 je společnost Kanani Foods schopna na vyžádání tisknout etikety vyhovující požadavkům FDA, které obsahují data výroby a data spotřeby, a etikety, které splňují specifické požadavky zákazníků USDA na označování, značení a další požadavky.

Výrazným zkrácením času potřebného k tisku sérií etiket se jim podařilo získat více než 6,5 hodiny výroby, snížit počet zaměstnanců o jednoho člověka (úspora 4 000 USD měsíčně) a zvýšit výrobu o více než 50 %. Zařízení L801 umožňuje společnosti Kanani Foods pokračovat v růstu jejich prosperujícího podniku.

Návratnost investic
Společnost Kanani Foods ušetřila 22 % na jedné vytištěné etiketě, čímž ušetřila 600 USD denně. Zařízení L801 se zaplatí přibližně za jeden měsíc.

Přečtěte si článek PACK EXPO Show Daily o zkušenostech společnosti Kanani Foods s L801.

Před Po
Společnost Kanani Foods použila termotisk na jednobarevné předtištěné etikety. Plnobarevné etikety se tisknou na vyžádání přímo ve firmě.
Metoda termálního tisku etiket společnosti Kanani Foods stála 0,05 USD na etiketu. 0,03-0,04 USD na štítek, což představuje 22% úsporu nákladů na štítek nebo 600 USD denně.
Etikety postrádaly vizuální přitažlivost a jejich tisk trval 7 hodin (pro přibližně 20 000 etiket). Vysoce kvalitní, profesionální štítky vytisknete za 25 minut, což přináší 94% úsporu nákladů na pracovní sílu.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů