BlueNose Coffee

1srpen2023

BlueNose Coffee - případová studie
Průmysl: Káva                 Lokalita: Farmington, MN

Situace
Společnost BlueNose Coffee zadávala některé své etikety externím dodavatelům, ale některé etikety tiskla i sama na archové stolní tiskárně. Na mnoha etiketách vyplňovali názvy čajů a káv ručně. Ruční vyplňování názvů produktů vedlo k nesrovnalostem, jako je nejasné pojmenování kávy/čaje nebo nečitelný rukopis. Potřebovali najít řešení, které by dokázalo spojit všechny jejich potřeby v oblasti etiketování. Potřebovali také tiskárnu etiket na produkty, která by jim poskytla interní flexibilitu potřebnou pro rozvoj jejich podnikání a značky.

Požadavky na řešení

  • Tisk štítků zcela ve vlastní režii
  • Vytvoření konzistentních štítků na produktech
  • Zvýšení kvality tisku

Řešení štítků Afinia
Barevná tiskárna štítků Afinia Label L301 od společnosti HP poskytla společnosti BlueNose Coffee vše, co potřebovala ke zlepšení svých štítků a celkového pracovního postupu. Poskytla jim možnost vytvářet profesionální a konzistentní etikety napříč jejich produktovou řadou. Tiskárna L301 zvýšila jejich schopnost vytvářet etikety pro výrobky lišící se velikostí, hmotností a různými druhy kávy nebo čaje.

Návratnost investic
Barevná tiskárna štítků Afinia Label L301 poháněná společností HP zvýšila kvalitu jejich interních štítků. Konzistentní etikety na vyžádání jim umožnily zvýšit pracovní postupy a také rozšířit možnosti produktů. Díky tiskárně L301 na místě mohli navrhovat a tisknout etikety pro své nové balené sendviče. Barevná tiskárna etiket L301 dokázala snadno vytisknout dostatečné množství profesionálních etiket, které odpovídaly jejich dennímu výrobnímu plánu. Společnost BlueNose Coffee také dokázala ušetřit čas a peníze tím, že tiskla pouze to, co potřebovala, když to potřebovala.

 

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů