Tiskárny

6září2023

Tiskárny

Tiskárny si mohou vytvořit další zdroj příjmů díky digitálnímu tisku a dokončování etiket.

Když se na vás zákazník obrátí s požadavkem na vlastní etiketu, máte na výběr:

  • Outsourcování objednávky do jiné tiskárny - Pokud nehodláte zákazníka odmítnout, je jedním z řešení vyřídit objednávku prostřednictvím jiné tiskárny. To však s sebou přináší zpoždění při přepravě, omezenou možnost náhledu a naprostý nedostatek kontroly kvality. Navíc jsou marže nízké.
  • Vyrobte si štítky sami - Výhodnější je vyrobit si štítky ve vlastní režii. Za relativně nízkou investici si můžete sami vytisknout a dokončit vlastní etikety a samolepky na role a vytvořit si tak další zdroj příjmů na mnoho let dopředu.

Poskytovatelé tiskových služeb využívají digitální tisk a dokončování štítků k dosažení zisku 35-45 % a více z objednávek štítků. Návratnost investice je rychlá a výhod je mnoho.

Digitální tisk a dokončovací práce

Kombinace tisku a dokončování jedné z našich tiskáren štítků Memjet a tiskárny DLF-220S nabízí tiskárnám nejvyšší flexibilitu a cenovou dostupnost při výrobě štítků na zakázku libovolné velikosti a tvaru.

Tisk probíhá digitálně z téměř jakéhokoli kvalitního softwaru a vysoce přesný tvarový ořez je řešen prostřednictvím jednoduchého souboru PDF. K vyřezávání vlastních tvarů, včetně polibkových řezů, složitých řezů a perforací, nejsou zapotřebí žádné fyzické matrice ani výměna nástrojů.

Zaškolení a obsluha jsou snadné. V rámci speciální nabídky a pro zajištění co nejlepších zkušeností jsou ke každé objednávce přiloženy materiály pro vzdálené školení a uvedení do provozu.

Doplňte svou stávající nabídku o službu štítkování v krátkém nákladu.

Za méně než 30 tisíc dolarů budete moci svým zákazníkům rychle a efektivně poskytovat vlastní štítky a nálepky v profesionální kvalitě. Jiní podnikatelé v oblasti tiskových služeb si vytvořili další zdroj příjmů tím, že si tisknou a dokončují štítky v krátkých sériích ve vlastní režii.

 

Přečtěte si, jak můžete vydělávat více peněz prodejem štítků s vlastním strojem na tisk štítků.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů