Tisk štítků pro chemické látky (GHS)

5září2023

Tisk štítků pro chemické látky (GHS)

Ušetřete peníze, omezte plýtvání a dodržujte předpisy.

Chytře investujte do svého podnikání

Chemický průmysl v minulosti zadával tisk etiket na výrobky externím dodavatelům a mnoho společností tak činí i dnes. Technologie však ušla dlouhou cestu a do vlastního tisku etiket se vyplatí investovat - jak z finančního, tak z logistického hlediska.

 Tisk vlastních etiket nabízí oproti outsourcingu značné výhody:

Ušetřete čas Snížení nákladů Snížení množství odpadu Zlepšení spolehlivosti
Odstranění zpoždění při doručování a zpracování objednávek. Bez poplatků za zřízení nebo spěch a s nulovým minimálním počtem objednávek. Tiskem na vyžádání bez přebytečného předtištěného materiálu. Bez výrobních problémů, zpoždění při přepravě a chyb při korektuře.

Tisk trvanlivých štítků v souladu s GHS na vyžádání

Dodržování standardů označování GHS (Globálně harmonizovaný systém) je zákonným požadavkem pro většinu chemických výrobků - a etikety GHS můžete tisknout na kterékoli z našich tiskáren.  Pokud se něco změní, například budoucí legislativa, můžete se chránit tím, že získáte plnou kontrolu nad etiketami svých výrobků.

Normy odolnosti BS 5609

Štítky BS 5609 vyžadují lepidlo pro námořní použití a vysokou odolnost vůči chemikáliím, oděru, nepříznivému počasí a dokonce i UV záření. Ve společnosti Afinia nabízíme kompatibilní možnosti podkladů s různými povrchy, třídami lepidla a lamináty, abychom našli ideální vlastnosti štítků pro vaši konkrétní aplikaci odolných štítků.

Eliminace zpoždění výroby a nákladů

Pokud máte na místě tiskárnu štítků, můžete štítky navrhnout, upravit a vytisknout ještě týž den. Zcela tak odpadá stres spojený s minimálními objednávkami štítků, drahými nákupními cenami a poplatky za nastavení, spěšné dodání nebo dopravu. To jsou výdaje, které mohou zvýšit náklady daleko nad rámec ceny štítku.

Tisk ve vlastní režii udržuje tyto náklady pod kontrolou a umožňuje, aby výroba - nikoli balení - určovala dobu uvedení na trh.

Soukromé značení

Vlastní tisk etiket má pro výrobce chemických látek obrovský potenciál prodávat stejné výrobky pod více značkami a designy. Vlastní tiskárna vám umožňuje snadno měnit návrhy a aplikovat je na nádoby a obaly a vytvářet tak plně značkové verze vašich výrobků připravené pro zákazníky..

Většina tiskáren štítků GHS používá pouze základní červenou a černou barvu. S tiskárnou štítků na výrobky Afinia můžete snadno začlenit vlastní loga, grafiku ve fotografické kvalitě, symboly GHS, text, čárový kód a serializaci - a odlišit se tak od konkurence.

Trvalé zvýšení marží

Většina společností vidí plnou finanční návratnost své investice již za několik měsíců po nákupu. Kombinace cenově dostupné technologie, úplné logistické kontroly a minimálního plýtvání znamená pro vaši společnost výrazné zvýšení produktivity a zisku.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů