Tisk etiket na konopí

5září2023

Tisk etiket na konopí

Zjednodušte si označování od osiva až po prodej

Splnění předpisů v každém státě

Předpisy týkající se konopí se v jednotlivých státech značně liší a požadavky na označování výrobků jsou stále přísnější. Vzhledem k tomu, že nesprávné označování může zničit podnikání s konopím, je splnění těchto požadavků zásadní.

Vlastní tisk vám poskytuje naprostou flexibilitu a kontrolu nad dodržováním těchto předpisů.

Zároveň chrání vaši společnost před budoucností: i když se předpisy změní ze dne na den, můžete rychle reagovat, aby vaše výrobky zůstaly plně v souladu s předpisy.

Automatické zahrnutí proměnných údajů

Technologie tisku proměnných dat umožňuje snadno přizpůsobit údaje na každé etiketě výrobku. Dodržování předpisů znamená, že prodejci musí uvádět čísla šarží, čísla šarží, data, informace o pacientech, údaje o testování, procenta účinnosti - seznam je dlouhý a požadavky jednotlivých států se liší.

Některé společnosti "přelepují etikety" - což je nákladný proces lepení dalších etiket na výrobek. Pro svou etiketu nepotřebujete štítek. Naše standardní ovladače pro systém Windows jsou kompatibilní s regulačním softwarem a softwarem pro sledování osiva až po prodej: pokud máte správné údaje, budou i vaše produkty.

Převezměte kontrolu nad svými zásobami

Mnoho zpracovatelů nemá úplnou kontrolu nad svými zásobami: jeden týden dostávají z pěstírny jednu konkrétní sadu odrůd, další týden se změní. Se stovkami kmenů, produktů a kontejnerů, měnícími se předpisy a SKU je těžké zadávat etikety externím dodavatelům, aniž by došlo k předzásobení.

Interní tisk poskytuje zákazníkům přesné údaje a zároveň eliminuje úzká místa v balení. Existují také obecnější výhody:

Ušetřete čas Snížení nákladů Snížení množství odpadu Zlepšení spolehlivosti
odstraněním zpoždění při doručování a vyřizování objednávek. bez poplatků za zřízení nebo spěch a s nulovým minimálním počtem objednávek. tiskem na vyžádání bez přebytečného předtištěného materiálu. bez výrobních problémů, zpoždění při přepravě a chyb při korektuře.

Maximalizujte životnost svého produktu

Mnoho konopných produktů má různou a omezenou dobu trvanlivosti. Outsourcing tisku vyžaduje čas a jakékoli zpoždění v expedici znamená, že zákazníci dostávají produkty, které nejsou tak čerstvé. Běžné procesy a zpoždění ovlivňují vaši schopnost dodávat zboží špičkové kvality.

Tisk na vyžádání umožňuje, aby dobu dodání na trh určil výrobek; nikoli obal.

Vystupte z davu

Konopný průmysl žije pestrými, divokými a poutavými obaly. Díky naprosté kontrole nad designem štítků (a flexibilitě při provádění změn na vyžádání) můžete využít celou škálu možností tisku a vyniknout nad konkurencí.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů