Zakázkové značení

5září2023

Zakázkové značení

Vytváření malých nebo velkých dávek

Možnost vytvářet malé nebo velké dávky přímo ve firmě může být neuvěřitelně cenově výhodná. S tiskárnou na místě nemusíte dodržovat minimální počet objednávek a můžete vytvořit tolik nebo tak málo štítků, kolik potřebujete.

Vyhněte se zpoždění výroby a nákladům

Dodání štítků externím dodavatelem může trvat i několik týdnů a budete mít méně příležitostí ke změnám v designu. Nákup etiket je jedna věc, ale možná budete muset vzít v úvahu i ztráty, které zpoždění výroby ovlivní váš obchod s klienty nebo zákazníky. To jsou výdaje, které mohou daleko přesáhnout pouhou cenu etikety.

Pokud máte na místě k dispozici stroj na tisk štítků, můžete štítek navrhnout, upravit a vytisknout ještě týž den. Zcela tak odpadá stres spojený s plněním minimálních objednávek, drahými nákupními cenami a poplatky za dopravu. Tisk na místě je nákladově efektivní a zabrání vám plýtvání etiketami.

Možnosti úpravy designu štítku

Schopnost rychlého obratu v případě změny požadavků na vládní štítky je nesmírně důležitá. Tiskárna na dohled umožňuje pokračovat v podnikání bez zpoždění výroby nebo nutnosti přidávat více štítků, než je nutné.

Přizpůsobení se trendům v oboru

Možnost experimentovat s novými typy médií nebo různými designy štítků může pomoci vašemu podnikání růst a oslovit nové publikum.

Schopnost řešit problémy, jakmile se objeví

Příležitosti, které nabízí interní tisk, zahrnují možnost ušetřit čas, peníze a snížit množství odpadu. Tiskem vlastních štítků můžete vytvořit čisté a profesionální štítky, které lze snadno upravovat. Díky vlastní tiskárně štítků můžete navrhovat a vytvářet štítky pro různé typy obalů, které vaše výrobky vyžadují.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů