Skladování a distribuce

5září2023

Skladování a distribuce

Flexibilita při přizpůsobování se vládním předpisům

Jedním z hlavních problémů, s nimiž se potýkají sklady a distribuční místa, je udržování jasných a čitelných štítků, aby se zachoval organizovaný systém. Kromě udržování organizace může být při externím zadávání štítků náročné také udržovat krok s novými předpisy. Bez ohledu na to musíte zůstat aktuální a v souladu s předpisy. Vlastní tiskárna vám poskytne přizpůsobivost a flexibilitu, kterou potřebujete, abyste mohli držet krok s požadavky vašeho podnikání.

Vyhněte se zpoždění výroby a nákladům

Dodání štítků externím dodavatelem může trvat i několik týdnů a budete mít méně příležitostí ke změnám v designu. Nákup etiket je jedna věc, ale možná budete muset vzít v úvahu i ztráty, které zpoždění výroby ovlivní váš obchod s klienty nebo zákazníky. To jsou výdaje, které mohou daleko přesáhnout pouhou cenu etikety.

Pokud máte tiskárnu štítků přímo na místě, můžete štítek navrhnout, upravit a vytisknout ještě týž den. Zcela tak odpadá stres spojený s plněním minimálních objednávek, drahými nákupními cenami a poplatky za dopravu. Tisk na místě je nákladově efektivní a zabrání vám plýtvání etiketami.

Udržování čitelných informací o výrobku

Vlastní tvorba štítků může pomoci uvést všechny požadované informace, ale zároveň zachovat čitelnost pro zaměstnance skladu a distribuce.

Možnost tisku štítků pro více obalů

Tisk štítků na místě pro primární a sekundární obaly vám pomůže udržet přehled o zásobách. Umožňuje také tisknout etikety pro importované nebo exportované produkty ještě týž den.

Možnost minimalizovat počet štítků

Zhuštění důležitých a požadovaných informací na štítku může přispět k jejich přehlednějšímu a profesionálnějšímu vzhledu. S vlastní tiskárnou štítků je snadné začlenit proměnné údaje, jako jsou data spotřeby, výstražné symboly, sledovací čísla atd.

Schopnost řešit problémy, jakmile se objeví

Příležitosti, které nabízí interní tisk, zahrnují možnost ušetřit čas, peníze a snížit množství odpadu. Tiskem vlastních štítků můžete vytvořit čisté a profesionální štítky, které lze snadno upravovat. Díky vlastní tiskárně štítků můžete navrhovat a vytvářet štítky pro různé typy obalů, které vaše výrobky vyžadují.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů