Sezónní a tržní testování

5září2023

Sezónní a tržní testování

Přizpůsobení se trendům v oboru

Příležitost experimentovat s novými typy médií nebo různými vzory štítků může pomoci vašemu podnikání růst a oslovit nové publikum. Máte tak možnost vyzkoušet nové designy v malých sériích nebo jste možná uvažovali o sezónních akcích či personalizaci. Se strojem na tisk štítků přímo na místě je toto vše možné.

Tisk ve firmě umožňuje vaší firmě vyrábět malé nebo větší série, podle toho, co přesně pro daný den, týden nebo měsíc potřebujete.

Vytváření malých nebo velkých dávek

Možnost vytvářet malé nebo velké dávky přímo ve firmě může být neuvěřitelně cenově výhodná. S tiskárnou na místě nemusíte dodržovat minimální počet objednávek a můžete vytvořit tolik nebo tak málo štítků, kolik potřebujete.

Vyhněte se zpoždění výroby a nákladům

Dodání štítků externím dodavatelem může trvat i několik týdnů a budete mít méně příležitostí ke změnám v designu. Nákup etiket je jedna věc, ale možná budete muset vzít v úvahu i ztráty, které zpoždění výroby ovlivní váš obchod s klienty nebo zákazníky. To jsou výdaje, které mohou daleko přesáhnout pouhou cenu etikety.

Pokud máte tiskárnu štítků přímo na místě, můžete štítek navrhnout, upravit a vytisknout ještě týž den. Zcela tak odpadá stres spojený s plněním minimálních objednávek, drahými nákupními cenami a poplatky za dopravu. Díky tomu můžete flexibilně plnit požadavky zákazníků a zároveň růst jako firma. Tisk ve vlastní režii je nákladově efektivní a zabrání vám plýtvání etiketami.

Rozšíření nabídky produktů

S vlastní tiskárnou máte možnost experimentovat s novými návrhy etiket. To vám dává různé možnosti rozšíření a růstu vaší produktové řady. Možná jste přemýšleli o vytvoření štítků speciálně pro každoroční fundraising nebo firemní akce. S tiskárnou štítků přímo na místě je to možné.

Schopnost řešit problémy, jakmile se objeví

Příležitosti, které nabízí interní tisk, zahrnují možnost ušetřit čas, peníze a snížit množství odpadu. Tiskem vlastních štítků můžete vytvořit čisté a profesionální štítky, které lze snadno upravovat. Díky vlastní tiskárně štítků můžete navrhovat a vytvářet štítky pro různé typy obalů, které vaše výrobky vyžadují. Svoboda tisku vlastních etiket může také zvýšit rozpoznatelnost vaší značky u cílové skupiny.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů