Sériová výroba

5září2023

Sériová výroba

Vytváření malých nebo velkých dávek

Možnost vytvářet malé nebo velké dávky přímo ve firmě může být neuvěřitelně cenově výhodná. S tiskárnou štítků na místě nemusíte dodržovat minimální počet objednávek a můžete vytvořit tolik nebo tak málo štítků, kolik potřebujete.

Udržování čitelných informací o výrobku

Vlastní tvorba štítků může pomoci uvést všechny požadované informace, ale zároveň zachovat čitelnost pro vaše zákazníky nebo spotřebitele.

Vyhněte se zpoždění výroby a nákladům

Dodání štítků externím dodavatelem může trvat i několik týdnů a budete mít méně příležitostí ke změnám v designu. Nákup etiket je jedna věc, ale možná budete muset vzít v úvahu i ztráty, které zpoždění výroby ovlivní váš obchod s klienty nebo zákazníky. To jsou výdaje, které mohou daleko přesáhnout pouhou cenu etikety.

Pokud máte tiskárnu štítků přímo na místě, můžete štítek navrhnout, upravit a vytisknout ještě týž den. Zcela tak odpadá stres spojený s plněním minimálních objednávek, drahými nákupními cenami a poplatky za dopravu. Tisk na místě je nákladově efektivní a zabrání vám plýtvání etiketami.

Flexibilita při přizpůsobování se vládním předpisům

Pokud zadáváte štítky externím dodavatelům, může být náročné držet krok s novými předpisy. Bez ohledu na to musíte být v souladu s předpisy. Vlastní tiskárna vám poskytne přizpůsobivost a flexibilitu, kterou potřebujete, abyste mohli držet krok s požadavky vašeho podnikání.

Možnosti úpravy designu štítku

Schopnost rychlého vyřízení žádosti klienta nebo spotřebitele je nesmírně důležitá. Tiskárna štítků na dohled umožňuje pokračovat v podnikání bez zpoždění výroby nebo nutnosti přidávat více štítků, než je nutné.

Schopnost řešit problémy, jakmile se objeví

Příležitosti, které nabízí interní tisk, zahrnují možnost ušetřit čas, peníze a snížit množství odpadu. Tiskem vlastních štítků můžete vytvořit čisté a profesionální štítky, které lze snadno upravovat. Díky vlastní tiskárně štítků můžete navrhovat a vytvářet štítky pro různé typy obalů, které vaše výrobky vyžadují.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů