Personalizace

5září2023

Personalizace

Rozšíření nabídky produktů

S vlastní tiskárnou máte možnost experimentovat s novými návrhy etiket. To vám dává různé možnosti rozšíření a růstu vaší produktové řady. Možná jste přemýšleli o vytvoření štítků speciálně pro fundraising nebo firemní akce a s tiskárnou štítků na místě je to možné.

Vytváření malých nebo velkých dávek

Možnost vytvářet malé nebo velké dávky přímo ve firmě může být neuvěřitelně cenově výhodná. S tiskárnou na místě nemusíte dodržovat minimální počet objednávek a můžete vytvořit tolik nebo tak málo štítků, kolik potřebujete.

Přizpůsobení se trendům v oboru

Možnost experimentovat s novými typy médií nebo různými designy štítků může pomoci vašemu podnikání růst a oslovit nové publikum.

Vyhněte se zpoždění výroby a nákladům

Dodání štítků externím dodavatelem může trvat i několik týdnů a budete mít méně příležitostí ke změnám návrhu. Nákup etiket je jedna věc, ale možná budete muset vzít v úvahu i ztráty, které zpoždění výroby ovlivní váš obchod s klienty nebo zákazníky. To jsou výdaje, které mohou daleko přesáhnout pouhou cenu štítku.

Pokud máte tiskárnu štítků přímo na místě, můžete štítek navrhnout, upravit a vytisknout ještě týž den. Zcela tak odpadá stres spojený s plněním minimálních objednávek, drahými nákupními cenami a poplatky za dopravu.

Schopnost řešit problémy, jakmile se objeví

Příležitosti, které nabízí interní tisk, zahrnují možnost ušetřit čas, peníze a snížit množství odpadu. Tiskem vlastních štítků můžete vytvořit čisté a profesionální štítky, které lze snadno upravovat. Díky vlastní tiskárně štítků můžete navrhovat a vytvářet štítky pro různé typy obalů, které vaše výrobky vyžadují. Svoboda tisku vlastních etiket může také zvýšit rozpoznatelnost vaší značky u cílové skupiny.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů