Nutraceutika a farmacie

4září2023

Nutraceutika a farmacie

Flexibilita při přizpůsobování se vládním předpisům

Některé z výzev, které s sebou přináší označování nutraceutických a farmaceutických výrobků, spočívají v rostoucích změnách požadavků na označování. Ať už se jedná o nové symboly nebo aktualizované lékařské informace, musíte být neustále v souladu s předpisy. Vlastní stroj na tisk etiket vám poskytne přizpůsobivost a flexibilitu, které potřebujete, abyste mohli zůstat na vrcholu požadavků vašeho podnikání.

Vyhněte se zpoždění výroby a nákladům

Dodání štítků externím dodavatelem může trvat i několik týdnů a budete mít méně příležitostí ke změnám v designu. Nákup etiket je jedna věc, ale možná budete muset vzít v úvahu i ztráty, které zpoždění výroby ovlivní váš obchod s klienty nebo zákazníky. To jsou výdaje, které mohou daleko přesáhnout pouhou cenu etikety.

Pokud máte tiskárnu štítků přímo na místě, můžete štítek navrhnout, upravit a vytisknout ještě týž den. Zcela tak odpadá stres spojený s plněním minimálních objednávek, drahými nákupními cenami a poplatky za dopravu. Tisk na místě je nákladově efektivní a zabrání vám plýtvání etiketami.

Možnost tisku štítků pro více obalů

Tisk štítků na místě pro primární a sekundární obaly vám pomůže udržet přehled o zásobách. Umožňuje také tisknout etikety pro importované nebo exportované produkty ještě týž den.

Udržování čitelných informací o výrobku

Vlastní tvorba etiket může pomoci uvést všechny požadované informace, ale zároveň zachovat čitelnost pro spotřebitele.

Schopnost řešit problémy, jakmile se objeví

Příležitosti, které nabízí interní tisk, zahrnují možnost ušetřit čas, peníze a snížit množství odpadu. Tiskem vlastních štítků můžete vytvořit čisté a profesionální štítky, které lze snadno upravovat. Díky vlastní tiskárně štítků můžete navrhovat a vytvářet štítky pro různé typy obalů, které vaše výrobky vyžadují.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů