Nápoje

11srpen2023

Nápoje

Snížení režijních nákladů a omezení rizik

Externí tisk štítků je drahý kvůli minimálním objednávkám, poplatkům za zpracování a dodání, vysokým přirážkám a poplatkům za jakékoli požadavky na změnu.

Zpoždění a omezená flexibilita mohou také zhoršit váš hospodářský výsledek a pohltit obrovské množství času.

Vytvořit co nejpřitažlivější produkt pro zákazníky

Kupující nápojů vždy posuzují knihu podle obalu. Nejdříve vidí etiketu, pak všechno ostatní. Kvalitní obal je důležitou marketingovou zbraní. Nemusí to znamenat přepychový - potisk, povrchová úprava, lepidlo a design závisí na vašem produktu.

Tisk ve vlastní režii poskytuje flexibilitu, díky níž můžete tisknout jen to, co potřebujete, kdy to potřebujete, a ne etiketu navíc. Díky tomu je nákladově efektivní, ať už prodáváte prémiové lihoviny, nebo limonády z obchodu.

Rychlejší přizpůsobení propagačních akcí, nabídek a marketingu

Uvádění sezónních nabídek, bleskových prodejů nebo limitovaných edic vyžaduje flexibilitu a rychlou výrobu etiket. Využijte vlastní tiskárnu k rychlému opakování návrhů, vypsání informací o produktu a následnému vytištění a nalepení štítků o několik dní nebo týdnů rychleji než při externí zakázce.

Chcete vyvolat rozruch na sociálních sítích nebo reagovat na trendovou událost? Vytvořte jedinečnou etiketu a během několika minut máte snímky online. Využijte svou tiskárnu ke zlepšení svých marketingových, prodejních a výrobních možností.

Odolné etikety vhodné do ledničky

Některé nápoje musí snášet cykly vysokých a nízkých teplot, kondenzaci, vlhkost, mastnou pokožku a hrubé zacházení. Etikety musí stále vykazovat minimální známky opotřebení a zůstat přilepené na svém místě a zároveň se musí odlepovat pro snadnou recyklaci.

Požadavky na etikety na nápoje jsou široké a různorodé a výběr nejlepšího papíru, povrchové úpravy a lepidla je pro provedení skvělého produktu klíčový. Všem zákazníkům radíme s nejlepšími postupy pro jejich etikety, od nákupu stroje až po tipy pro tisk.

Voděodolné štítky s technologií Watershield™

Technologie Watershield, která poskytuje výrazně vyšší odolnost proti vodě než jiné potisky na bázi barviv1, poskytuje jistotu, že vaše etikety přežijí i v chladničce. Díky tomu je tiskárna Afinia L801 Plus nebo L901 Plus ideálním společníkem pro tisk etiket na nápoje.

Ekologický recyklovatelný papír + plastové etikety

Dopad na životní prostředí se pro výrobce nápojů stal nejvyšší prioritou. Naše tiskárny etiket mohou používat ekologické a recyklovatelné papírové a plastové etikety, které pomáhají plnit cíle udržitelnosti. Vzhledem k tomu, že většina nápojových nádob je již recyklovatelná, je důležité, aby byly stejně ekologické i etikety.

Samozřejmě můžete stále tisknout v libovolné velikosti, barvě, tvaru nebo množství, které potřebujete - jen uděláte také o něco více pro planetu.

1 Odolnost vůči vodě může být závislá na médiu. Vždy otestujte vytištěnou etiketu, abyste se ujistili, že splňuje vaše požadavky.

Proměnné údaje

Řemesla

Cenově dostupné

Proměnné údaje, jako jsou data, čísla šarží, složky, alergeny a návrhy na servírování, jsou plně automatizovány pomocí tiskáren etiket Afinia. Stačí vybrat příslušný produkt a tiskárna se postará o zbytek.

Řemeslné výrobky musí vyskočit z regálů a upoutat pozornost. Vymyslete nápady, rychle je otestujte a rychle vytiskněte nové etikety v rekordním čase.

Vlastní tisk je podstatně levnější než outsourcing. Využijte obrovské úspory i na těch nejjednodušších etiketách, pokud je budete vyrábět přímo na místě.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů